ONLINE NATJECANJE WORLD EDUCATION GAMES

Autor: Nikolina Kovačević, 16. 10. 2015.

Učenici naše škole su u periodu od 13. do 15. listopada sudjelovali u međunarodnom online natjecanju World Education Games. Natjecanje je podijeljeno na 3 dana: World Spellodrome day, World Math day i World Science day.

Natjecanje ima i dobrotvornu namjenu, naime više od 6 milijuna registriranih sudionika su za vrijeme trajanja natjecanja uspjeli prikupiti 169 milijuna UNICEF bodova.

Organizatori su se obvezali da će na temelju prikupljenih UNICEF bodova kupiti više od 130 „School in a Box“ koji omogućuju obrazovanje tisućama potrebitih učenika.

Svijet se ujedinio u učenju!

Posebne pohvale našim osmašima, te učenicima 4. b razreda koji su se uspjeli plasirati u Top 50 razreda u Europi.

Ukupno je sudjelovalo 96 učenika naše škole i to: 21 učenik 4. razreda, 27 učenika 5. razreda, 22 učenika 6. razreda, 12 učenika 7. razreda, te 14 učenika 8. Razreda.