MEĐUŽUPANIJSKA SURADNJA UČENIČKIH ZADRUGA I RADIONICE ZA VODITELJE UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Zora Čatipović, 29. 11. 2017.

25. studenoga 2017. u Osnovnoj školi Vjekoslav Parać u Solinu održane su radionice za učenike i voditelje učeničkih zadruga Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske županije.

Za učenike su održane radionice:

- 'Moja najdraža zvijezda; voditelj Ante Blažević (UZ Lavanda, OŠ Mejaši, Split)

- 'Quilling'; voditeljica Božena Škarica (UZ Lavanda,  OŠ Mejaši, Split).

Za voditelje su održane radionice:

- 'Ekološko božićno drvce i moderno božićno drvce'; voditeljica Ivka Kavelj (UZ Brnistra, OŠ Mertojak, Split)

- 'Trodimenzionalni (reljefni) ukrasi za Božić'; voditeljica Ines Vidović Barbarić (UZ Blaga Kamešnice, OŠ Kamešnica, Otok).

Iz naše škole sudjelovale su učenice Lucija Rubić (7.c)  i Ana Lovrinčević (7.b).

Nakon radionica organiziran je obilazak znamenitosti Solina.