PREDSTAVLJANJE SREDNJIH ŠKOLA "IZABERI PAMETNO - IZABERI DEFCITARNO !"- poziv

Autor: Josipa Banić, 3. 4. 2019.

U prostorima CISOK-a, na adresi Bana Jelačića 17, tijekom 8., 9., i 10. travnja 2019. ukupno 12 srednjih škola predstavit će sve svoje aktualne obrazovne programe, s naglaskom na obrazovnim programima za deficitarna zanimanja.

Predstavljanja su namijenjena učenicima završnih razreda osnovne škole, njihovim roditeljima, stručnim službama i svim ostalim zainteresiranima.

U slučaju potrebe za dodatnim informacija obratite se na  kontakt tel.: 021/682-940 ili na e-mail adresu cisok-split@hzz.hr

Točan raspored izlaganja s popisom škola i obrazovnih programa nalazi se u nastavku vijesti.

Priloženi dokumenti:
IPID_u_CISOK-u_2019_-_Raspored.pdf (321.11 KB)