ŽUPANIJSKA SMOTRA PROJEKATA IZ GRAĐANSKOG ODGOJA

Autor: Tome Kovačević, Katija Lucić, 9. 4. 2019.

U srijedu 03. travnja 2019. naši učenici  sudjelovali su na Županijskoj smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja. Smotra se održala u našoj školi. Učenice Marijeta Botić, Ivana Buljubašić, Andrea Gudelj te učenik  Ivan Leben predstavili su projekt učenika 3. c razreda pod nazivom „Moj mali glas za Zemljin spas“ u kojemu se bave problematikom otpada i onečišćenje okoliša. Nakon predstavljanja projekta odgovarali su na pitanja koja su im postavljali članovi stručne komisije. Nakon obrane svih prijavljenih projekata, uslijedila je mala zakuska za sve prisutne.