POSJET UGRUZI MOST

Autor: Marija Koštić, Tome Kovačević, 6. 11. 2020.

U sklopu Dana kruha i zahvalnosti odlučili smo posjetiti udrugu Most koja brine o beskućnicima grada Splita i o osobama koje žive u siromaštvu.

Učenici petih razreda izdvojili su cijenu jednog kruha i tako omogućili obrok za  beskućnik o kojima brine udruga.

Točnije sudjelovali smo u akciji " O la la 366 večera" u kojoj  se građani dobrovoljno javljaju da bi jedan dan u godini skuhali ili osigurali jelo za splitske beskućnike. Skoro svaku večer Splićani kuhaju za beskućnike svog grada. Prijave mogu ići preko fb grupe "O lala 366 večera".

Drago nam je da smo bili dio ove priče. Pozivamo sve koji žele kuhati ili donirati hranu da se jave udruzi, jer ima dosta slobodnih termina.

OGLASNA PLOČA

Sjednica UV-a

održati će se 5. listopada 2020. (ponedjeljak) s početkom u 19:00 sati.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

Sve o Tablet računalima

Prezentacija s roditeljskog,

Upute za SIM kartice...

PRAVILNICI
KNJIGOVODSTVO

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr