BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Tome Kovačević, 25. 12. 2013.

Tradicionalna Božićna priredba ove godine održana je 19. prosinca u 17.00 sati dvorani naše škole. I ove godine djeca iz naše škole su pjevala, plesala i recitirala u božićnoj priredbi koju je vodila nastavnica iz glazbenog Branka Matić, uz veliku pomoć učiteljica nižih razreda.

Sve je bilo puno roditelja, nastavnika, djece i naravno, naših veselih mališana koji su s nestrpljenjem čekali da priredba počne. Imali smo priliku čuti i vidjeti sve što su naši vrijedni učenici sa svojim nastavnicima pripremili. Bile su tu brojne recitacije, pjesme,... Plesova i pjesama posvećenih Božiću i zimi, tijekom cijele priredbe, nije nedostajalo.

Svi smo se složili da je ova priredba uljepšala naše misli, ispunila naša srca i bar nas na trenutak učinila boljim ljudima.