ODRŽANE RADIONICE ZA VODITELJE UČENIČKIH ZADRUGA

Autor: Josipa Banić, 22. 11. 2016.

19. studenog 2016. u našoj Školi održane su radionice za voditelje učeničkih zadruga Zadarske, Šibensko – kninske, Splitsko – dalmatinske i Dubrovačko – neretvanske županije.

Prije samih radionica održana su dva predavanja:

• „Struktura istraživačkog rada u učeničkoj zadruzi“ (Marijan Maršić, prof., OŠ I. G. Kovačića, Cista Velika; UZ Vrisak)
  • Prezentacija istraživačkog rada „Od stećka do suvenira“ (Ivana Babić, prof., OŠ S. S. Kranjčevića, Lovreć; UZ Ludrum)

Nakon toga su uslijedile kreativne radionice:

• "Blagdanski eko ukrasi" (Ana Madunić, prof. , OŠ Slatine; UZ Prizidnica)
  • "Izrada ekoloških božićnih kuglica" (Željikca Aralica, dipl. ing., Srednja poljoprivredna škola S. Ožanića Zadar; UZ Vridne ruke)

Na radionicama je sudjelovalo 70 - ak voditelja učeničkih zadruga i voditelja sekcija u učeničkim zadrugama.