DRŽAVNO NATJECANJE IZ FRANCUSKOG JEZIKA

Autor: Kristina Pirs, Tome Kovačević, 23. 4. 2017.

Nakom uspjeha na Županijskom natjecanju iz francuskoga jezika gdje su učenice Lucijana Žamić iz 8.a i Ivana Mladinić također iz 8.a zauzele 1. i 2. mjesto, Lucijana je pozvana i na Državno natjecanje koje je održano od 9.travnja do 11. travnja u Splitu.

Domaćin Državnog natjecanja je bila I. gimnazija u Splitu. U kategoriji učenika Osnovnih škola naša Lucijana je u konačnom poretku zauzela 8.mjesto. Čestitamoooo!

Sudionici Državnog natjecanja iz francuskoga jezika sa svojim mentorima

Alexis Messmer pedagoški savjetnik pri Francuskom veleposlanstvu u Hrvatskoj čestitao je Lucijani i njezinoj mentorici prof. Kristini Pirs na postignutom uspjehu uz poklon sponzora Državnog natjecanja Francusko veleposlanstvo u RH