ČITAJMO NAGLAS!

Autor: Zora Čatipović, 10. 11. 2017.

Volite li uživati čitajući poeziju ili možda prozu?
Mjesec je hrvatske knjige  (15.10. – 15.11.). Vrijeme je to kada se promovira  knjiga i čitanje kao društvena vrijednost. I mi samo  upriličili jedno takvo događanje u našoj Školi.

U utorak,  14.11.2017. u 13 sati u maloj dvorani nastupit će 25 učenika (od 1. do 8. razreda) koji su sami odabrali naslove koje žele pročitati. Žiri će odrediti najboljega za kojeg smo pripremili prigodnu nagradu.

Povedite svoje prijatelje koji će vam biti podrška,  a ujedno će i uživati u ovom događaju.

Anica Štambuk, knjižničarka