34. SAJAM CVIJEĆA – Splitska cvjetna bajka

Autor: Josipa Banić, Gordan Lovrić, 31. 5. 2009.

Povodom Dana grada, Sv. Dujma u Dioklecijanivim podrumima održan je 34. sajam cvijeća pod nazivom Splitska cvjetna bajka..

Uz brojne profesionalne izlagače, svoj rad na temu cvijeća predstavile su i učeničke zadruge. Uz našu učeničku zadrugu (UZ ,,Lavanda“)  svojim radom su se predstavile i učeničke zadruge OŠ „Slatine“, OŠ „Pojišan“, OŠ „Gripe“, OŠ „Žrnovnica“, OŠ „Ivan Duknović“ Marina i COO „Juraj Bonaći“.

Naši zadrugari su prezentirali maslinovo i lavandino ulje, vrećice punjene lavandom, mirisne sapune, mirisne svijeće s cvjetnim detaljima i mirisima, okvire za fotografije...

Vijesti iz CARNeta
16.09.2014. 14:41
CARNet prenosi simpozij “Anatomija otoka“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet osigurava prijenos uživo pod nazivom "Anatomija otoka - Budućnost sela i autohtonih poljoprivrednih kultura na otocima". Simpozij se održava u gradu Visu na otoku Visu od 17. - 20. rujna 2014. godine te će na njemu sudjelovati eminentni stručnjaci raznih područja.

16.09.2014. 13:36
Postanite e-učitelj na novoj CARNetovoj radionici
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu Inspiring Science Education projekta organizira novu radionicu namijenjenu učiteljima i nastavnicima koji žele osuvremeniti svoju nastavu koriĹĄtenjem tehnologije i postojećih besplatnih servisa i alata dostupnih na Internetu.

15.09.2014. 14:41
Obnovljena osnovna škola u Gunji otvorila vrata Učionice budućnosti
Projektu Učionica budućnosti u Hrvatskoj se, nakon Osnovne ĹĄkole KameĹĄnica u Otoku, IX. gimnazije u Zagrebu, Gimnazija Frana Galovića iz Koprivnice i II. osnovne ĹĄkole u Bjelovaru, pridružuje Osnovna ĹĄkola Antuna i Stjepana Radića u Gunji.

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr