34. SAJAM CVIJEĆA – Splitska cvjetna bajka

Autor: Josipa Banić, Gordan Lovrić, 31. 5. 2009.

Povodom Dana grada, Sv. Dujma u Dioklecijanivim podrumima održan je 34. sajam cvijeća pod nazivom Splitska cvjetna bajka..

Uz brojne profesionalne izlagače, svoj rad na temu cvijeća predstavile su i učeničke zadruge. Uz našu učeničku zadrugu (UZ ,,Lavanda“)  svojim radom su se predstavile i učeničke zadruge OŠ „Slatine“, OŠ „Pojišan“, OŠ „Gripe“, OŠ „Žrnovnica“, OŠ „Ivan Duknović“ Marina i COO „Juraj Bonaći“.

Naši zadrugari su prezentirali maslinovo i lavandino ulje, vrećice punjene lavandom, mirisne sapune, mirisne svijeće s cvjetnim detaljima i mirisima, okvire za fotografije...

Vijesti iz CARNeta
23.10.2014. 14:32
Uz CARNetovu podršku održan web-kolaboracijski sat iz fizike na relaciji Osijek - Zagreb
U četvrtak, 2. listopada 2014. godine, u Osnovnoj ĹĄkoli Vijenac u Osijeku i Osnovnoj ĹĄkoli Horvati Zagreb, održan je web-kolaboracijski sat iz fizike u sklopu pilot projekta Popularizacija znanosti vertikalnom korelacijom sadržaja primjenom videokonferencija u nastavi fizike te u sklopu Inspiring Science Education projekta.

21.10.2014. 11:18
Arnesov besplatni masovni online tečaj (MOOC) o sigurnom korištenju Interneta i suvremenih tehnologija
Slovenska akademska istraživačka mreža - Arnes organizira besplatni online tečaj namijenjen svima koji žele naučiti viĹĄe o sigurnom koriĹĄtenju Interneta i suvremenih informacijskih tehnologija.

21.10.2014. 07:41
Sastanak regionalnih registara nacionalnih domena i Nacionalnih CERTova
U srijedu 15. listopada 2014. godine održan je sastanak regionalnih registara nacionalnih domena i Nacionalnih CERTova.

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr