34. SAJAM CVIJEĆA – Splitska cvjetna bajka

Autor: Josipa Banić, Gordan Lovrić, 31. 5. 2009.

Povodom Dana grada, Sv. Dujma u Dioklecijanivim podrumima održan je 34. sajam cvijeća pod nazivom Splitska cvjetna bajka..

Uz brojne profesionalne izlagače, svoj rad na temu cvijeća predstavile su i učeničke zadruge. Uz našu učeničku zadrugu (UZ ,,Lavanda“)  svojim radom su se predstavile i učeničke zadruge OŠ „Slatine“, OŠ „Pojišan“, OŠ „Gripe“, OŠ „Žrnovnica“, OŠ „Ivan Duknović“ Marina i COO „Juraj Bonaći“.

Naši zadrugari su prezentirali maslinovo i lavandino ulje, vrećice punjene lavandom, mirisne sapune, mirisne svijeće s cvjetnim detaljima i mirisima, okvire za fotografije...

Vijesti iz CARNeta
26.08.2014. 11:18
Nakon ljetnih školskih praznika nastavljaju se ISE edukacije
Nakon ĹĄto je educirano viĹĄe od 200 nastavnika u ciklusu radionica koje su s održavanjem počele u travnju i odvijale su se do početka srpnja te nakon pauze za vrijeme ljetnih ĹĄkolskih praznika, nastavljaju se radionice u sklopu Inspiring Science Education (ISE) projekta.

20.08.2014. 09:39
Dva CARNetova rada u novom zborniku TERENE
U Dublinu je od 19. do 22. svibnja 2014. godine održana međunarodna konferencija koju organizira TERENA - Trans-European Research and Education Networking Association na kojoj je sudjelovalo viĹĄe od 650 sudionika. Među njima bila su i tri predstavnika CARNeta koji su prezentacijama, radovima i posterima aktivno sudjelovali u njenom radu.

04.08.2014. 10:45
Prijenos uživo Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet dana 5. kolovoza 2014. godine organizira prijenos uživo iz Knina proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 19. obljetnice VRO “Oluja”.

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr