34. SAJAM CVIJEĆA – Splitska cvjetna bajka

Autor: Josipa Banić, Gordan Lovrić, 31. 5. 2009.

Povodom Dana grada, Sv. Dujma u Dioklecijanivim podrumima održan je 34. sajam cvijeća pod nazivom Splitska cvjetna bajka..

Uz brojne profesionalne izlagače, svoj rad na temu cvijeća predstavile su i učeničke zadruge. Uz našu učeničku zadrugu (UZ ,,Lavanda“)  svojim radom su se predstavile i učeničke zadruge OŠ „Slatine“, OŠ „Pojišan“, OŠ „Gripe“, OŠ „Žrnovnica“, OŠ „Ivan Duknović“ Marina i COO „Juraj Bonaći“.

Naši zadrugari su prezentirali maslinovo i lavandino ulje, vrećice punjene lavandom, mirisne sapune, mirisne svijeće s cvjetnim detaljima i mirisima, okvire za fotografije...

Vijesti iz CARNeta
20.10.2014. 14:28
Započelo ocjenjivanje obrazovnih online interaktivnih igara
Prijave na CARNetovo natjecanje Webfestival 2014 zavrĹĄile su, a započeo je najnapetiji dio natjecanja kada Ocjenjivački sud preuzima glavnu ulogu i svojim ocjenama, u skladu s kriterijima ocjenjivanja, odlučuje o pobjedniku natjecanja.

16.10.2014. 10:58
Nadogradnja CARNetovog sustava Loomen
U nedjelju 19. listopada 2014. godine planirana je nadogradnja CARNetovog sustava Loomen na adresi https://loomen.carnet.hr na novu verziju Moodlea 2.6.5.

15.10.2014. 11:46
Otvoren prvi Laboratorij aplikacija na Elektrotehničkom fakultetu u Osijeku
Prvi Samsung Laboratorij aplikacija u Hrvatskoj otvoren je danas, 15. listopada 2014. godine na Elektrotehničkom fakultetu u Osijeku. Otvaranje Laboratorija, zajednički projekt Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku, Hrvatske akademske i istraživačke mreže CARNet i tvrtke Samsung Electronics, omogućit će dodatnu edukaciju budućih ICT stručnjaka u Hrvatskoj uz podrĹĄku najnovijih informacijskih tehnologija za sve studente osječkog elektrotehničkog fakulteta.

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr