34. SAJAM CVIJEĆA – Splitska cvjetna bajka

Autor: Josipa Banić, Gordan Lovrić, 31. 5. 2009.

Povodom Dana grada, Sv. Dujma u Dioklecijanivim podrumima održan je 34. sajam cvijeća pod nazivom Splitska cvjetna bajka..

Uz brojne profesionalne izlagače, svoj rad na temu cvijeća predstavile su i učeničke zadruge. Uz našu učeničku zadrugu (UZ ,,Lavanda“)  svojim radom su se predstavile i učeničke zadruge OŠ „Slatine“, OŠ „Pojišan“, OŠ „Gripe“, OŠ „Žrnovnica“, OŠ „Ivan Duknović“ Marina i COO „Juraj Bonaći“.

Naši zadrugari su prezentirali maslinovo i lavandino ulje, vrećice punjene lavandom, mirisne sapune, mirisne svijeće s cvjetnim detaljima i mirisima, okvire za fotografije...

Novosti Splitskog matematičkog družtva
Vijesti iz CARNeta
30.09.2014. 16:06
ACDC projekt objavio Portal zajednice
Objavljen je Portal zajednice u okviru ACDC (Advanced Cyber Defence Centre) projekta koji potencijalnim partnerima omogućuje da se online prijave za sudjelovanje u projektu.

30.09.2014. 15:52
Natjecanje u poznavanju prometne kulture za učenike osnovnih škola
I ove godine održava se natjecanje u poznavanju prometne kulture putem Prometne Učilice, u kojemu mogu sudjelovati svi učenici osnovnih ĹĄkola i osnovne ĹĄkole u Republici Hrvatskoj. U natjecanju se boduje pregled poučnih sadržaja te uspjeĹĄnost u rjeĹĄavanju vježbi kao i postignuće na 6 od 10 ispita koja zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

29.09.2014. 15:47
Druga grupa CARNet Moodle MOOC-a počinje za dva dana
Ako to joĹĄ niste učinili, upiĹĄite se na CARNetov masovni online tečaj - CARNet Moodle MOOC! Tečaj je namijenjen svima koji žele naučiti kako izraditi online tečaj pomoću Moodle-a, ali i onima koji žele razmijeniti ili čuti primjere dobre prakse koriĹĄtenja Moodle-a u nastavi.

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr