34. SAJAM CVIJEĆA – Splitska cvjetna bajka

Autor: , , 31. 5. 2009.

Povodom Dana grada, Sv. Dujma u Dioklecijanivim podrumima održan je 34. sajam cvijeća pod nazivom Splitska cvjetna bajka..

Uz brojne profesionalne izlagače, svoj rad na temu cvijeća predstavile su i učeničke zadruge. Uz našu učeničku zadrugu (UZ ,,Lavanda“)  svojim radom su se predstavile i učeničke zadruge OŠ „Slatine“, OŠ „Pojišan“, OŠ „Gripe“, OŠ „Žrnovnica“, OŠ „Ivan Duknović“ Marina i COO „Juraj Bonaći“.

Naši zadrugari su prezentirali maslinovo i lavandino ulje, vrećice punjene lavandom, mirisne sapune, mirisne svijeće s cvjetnim detaljima i mirisima, okvire za fotografije...

Vijesti iz CARNeta
18.07.2014. 16:14
Novi ljetni dvobroj PC Chipa dostupan u e-Knjižnici
Novi ljetni dvobroj magazina PC Chip dostupan je u CARNetovoj e-Knjižnici. U novom broju tako možete pronaći nekoliko osvježavajućih ljetnih tema. Između ostalog pročitajte koji su najbolji 8-inčni tableti i ĹĄto je novo u svijetu popularne foto-video opreme. Također pogledajte i detaljan pregled Ultra HD tehnologije kao i test najnovijeg Samsungovog 4k televizora.

15.07.2014. 12:19
Održan "Stručni skup Edukacija edukatora" 2014./15.
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet organizirala je “Stručni skup ICT Edu edukatora” u sklopu planiranih aktivnosti ICT Edu projekta. Skup je održan na dvije lokacije u dva dana, a sudjelovalo je viĹĄe od 40 edukatora. Prvi dan je održan u OĹ  Vrbani u Zagrebu za edukatore iz regija Dalmacije, Slavonije te dio Zagreba, a drugi dan u Geodetsko tehničkoj ĹĄkoli u Zagrebu za regije Podravina, Primorje i drugi dio Zagreba.

14.07.2014. 14:42
Više od 150 učitelja i nastavnika sudjelovalo na ISE edukacijama
Tijekom lipnja i srpnja, CARNetov Inspiring Science Education (ISE) tim za sve zainteresirane nastavnike i učitelje pripremio je brojne edukacije diljem Hrvatske. Edukacije su obuhvatile viĹĄe od 150 nastavnika i učitelja koji su se upoznali s trendovima u obrazovanju, izradom scenarija učenja te brojnim korisnim web 2.0 alatima koje mogu upotrijebiti u nastavi i na taj način učiniti nastavu zanimljivijom učenicima te ĹĄto bolje realizirati ishode učenja.

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr