ODRŽANA AKCIJA "SADIMO ZA - JEDNO"

Autor: Josipa Banić, 26. 5. 2014.

Centar za socijalnu skrb Split obilježavajući provedbu „Projekta podrške socijalnom uključivanju djece i mladih, korisnika CZSS Split – svi zajedno“ organizirao je  drugi dio  akcije „SADIMO ZA - JEDNO“. Na taj način su željeli obilježiti uspješnu provedbu  projekta u školskoj godini 2013./ 2014.
Akcija je održana u srijedu, 21. svibnja.2014. u Osnovnoj školi Mejaši u Splitu.

Tom su akcijom  štićenici COO Juraj Bonači i Doma za odgoj djece i mladeži Split, zajedno s učenicima Osnovne škole Mejaši, u školski vrt zasadili sadnice ljekovitog bilja, mimoze i bajame.