KNJIGA NIJE HRANA, ALI JE POSLASTICA

Autor: Sanja Delić, Silvana Krstulović, Anica Štambuk, Maja Kamber, Tina Jurec, 14. 11. 2015.

Povodom obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige, drugi razredi naše škole su posjetili Gradsku knjižnicu Marka  Marulića. Učenike je dočekala knjižničarka te ih na zanimljiv način uvela u svijet knjiga. Učenici su se rado uključivali u razgovor te još jednom pokazali svoju maštovitost i kreativnost. Kod učenika se javila želja za čitanjem, posuđivanjem knjiga i korištenjem ostalih sadržaja knjižnice što je i bio cilj ove izvanučioničke nastave.