> Eko škola

SPLITSKE EKO ŠKOLE NA SAJMU SASO

Autor: Josipa Banić, 24. 10. 2012.

Pozivamo sve učenike, roditelje i nastvnike da na Sajmu SASO posjete  štand splitskih Eko škola i Čistoće. Sajam se održava od 24. do 28.10.2012. na Žnjanu.

U četvrtak, 25.10. 2012. naša Škola će predstaviti svoje aktivnosti. Ućenici će prikazati praktičan rad - izrada mozaika, a folklorna skupina naše Škole će sudjelovati na priredbi. Priredba će se održati u vremenu od 13 do 14 sati.

Također, tijekom svih dana u suradnji s eko kumom Čistoćom, provodit će se akcija "5 za 1". Naime, svatko tko donese pet plastičnih vrećica u zamjenu će dobiti jednu platnenu.

1 PLATNENA VREĆICA U SVOM TRAJANJU

ZAMJENJUJE 1 000 PLASTIČNIH !!!