> Eko škola

POZIV ZA SUDJELOVANJE U AKCIJI „SPREMNI ZA DOBRO“!

Autor: Tome Kovačević, Marita Čaleta, 12. 6. 2014.

Hrvatski Caritas u suradnji s Unija-papirom provodi akciju prikupljanja starog papira u osnovnim školama u Republici Hrvatskoj pod nazivom „ SPREMNI ZA DOBRO“ .

Cilj akcije je prikupljanje starih udžbenika, radnih bilježnica, bilježnica i ostalog papira te će se novčanim sredstvima dobivenih putem ove akcije pomoći u nabavi školskih knjiga i pribora za osnovnoškolce i srednjoškolce iz siromašnih obitelji za iduću školsku godinu.

Pozivamo sve  učenike i nastavnike naše škole da se uključe u ovu akciju te da u petak  (13.6.2014.) kada će se prikupljati stari papir, donesu u školu svoje stare udžbenike, radne bilježnice i bilježnice iz prethodne godine te svojim doprinosom aktivno sudjeluju u ovoj akciji, a time doprinesu i očuvanju okoliša!

DONESITE STARE UDŽBENIKE, RADNE BILJEŽNICE I BILJEŽNICE I POMOZITE UČENICIMA IZ SIROMAŠNIH OBITELJI!