> Eko škola

HUMANITARNA POMOĆ SOCIJALNO UGROŽENIM OBITELJIMA

Autor: Marita Čaleta, 7. 12. 2015.

Hrvatski Crveni križ Gradsko Društvo Crvenog križa- Split organizira prikupljanje pomoći u hrani i higijenskim proizvodima za socijalno ugrožene obitelji grada Splita.

Akcija pod nazivom JEDAN UČENIK- JEDAN PROIZVOD je započela u listopadu 2013 godine, a ove godine akcija se organizira pod nazivom VAŠ DAR ZA PRAVU STVAR  te se u sam projekt  i ove godine uključila  naša škola.

U OŠ „Mejaši“ prikupljanje pomoći u hrani i higijenskim potrepštinama za socijalno ugrožene obitelji grada Splita se odvija u razdoblju od 7. do 20. prosinca 2015.

Pozivamo sve učenike i nastavnike da se uključe i pomognu u djelovanju HUMANOSTI, SOLIDARNOSTI, DOBROVOLJNOSTI za one kojima je to najpotrebnije!

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr