> Eko škola

"MI JEDEMO ODGOVORNO" -projekt

Autor: Marita Čaleta, 18. 2. 2017.

U sklopu projekta "Mi jedemo odgovorno" učenici su uz pomoć anketa analizirali prehranu u svojim domovima te su analizirali prehranu u školskoj kuhinji. Nakon provedenog istraživanja i popunjenih upitnika učenici su zajedno sa svojim mentorima obradili  rezultate. Uz pomoć dobivenih rezultata određena je "Početna točka" i pristupilo se formiranju akcijskog plana.

Kako bi što više saznali o prehrambenim navikama učenika naše škole krenuli smo sa ispunjavanjem anketa o hrani.

Ankete kojima su ispitane  prehrambene navike učenika izvan škole su učenici proučili sa svojim mentorima u školi te ih zajedno sa roditeljima ispunjavali kod kuće.

Dobiveni rezultati anketa 2.c. razreda

Anketu smo proveli i u školskoj kuhinji.

ž

Ankete smo analizirali i dobili podatke koji su nam bili potrebni za izradu našeg plana rada.

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr