> Eko škola

POZIV ZA SUDJELOVANJE U AKCIJI „DJELUJ ZELENO“!

Autor: Tome Kovačević, Marita Čaleta, 19. 5. 2014.

Tvrtka „Tisak“ d.d. provodi edukativnu akciju prikupljanja starog papira u osnovnim školama u Republici Hrvatskoj pod nazivom „ DJELUJ ZELENO“.

Akcija se provodi u razdoblju od 15.svibnja do 10. lipnja 2014 godine.

Za prikupljanje starog papira „Tisak“ d.d. će nagraditi sve škole koje su sudjelovale u Akciji s Informatičkom opremom u protuvrijednosti sakupljene količine starog papira.

Naša škola se također uključila u ovu veliku akciju te pozivamo sve nastavnike, učenike i roditelje da svojim doprinosom aktivno sudjeluju u ovoj akciji ,a time doprinesu i očuvanju okoliša!

DONESITE STARI PAPIR U ŠKOLU I POMOZITE SVOJOJ ŠKOLI DA OSVOJI VRIJEDNE NAGRADE!

napomena: Stari papir koji se donese u školu mora biti sortiran a ne razbacan, te ga je takvog potrebno ubaciti u metalni spremnik koji se nalazi u hodniku ispred školske dvorane!