ZAVRŠNO KOLO MODELARSKE LIGE

Autor: Tome Kovačević, 3. 5. 2014.

U našoj školi je održano završno županijsko natjecanje Modelarske lige za Splitsko-dalmatinsku županiju. Na završnom natjecanju sudjelovalo je 14 ekipa, odnosno 28 učenika. Učenici su u 3 puna sata izrađivali kutiju za alat. Svi sudionici uz ugodno druženje i timski rad pokazali su svoju kreativnost, inovativnost te želju za razvojem tehničkih znanja i vještina. Prema službenim elementima vrednovanja, povjerenstvo je odlučilo da su učenice Katarina Krišto i Lucija Pavlov iz Osnovne škole Kneza Trpimira, Kaštel Gomilica izradile najbolji rad.

Drugo mjesto osvojila je ekipa iz OŠ Žrnovnica koju su predstavljali Šime Kovačević i Marko Pavić, a treće mjesto pripalo je ekipi iz Zajednice za tehničku kulturu Split, Marinu Krešo i Antoniu Grubiši. Ostali sudionici završnog natjecanja također su uspješno izradili zadatke. Natjecanje je provedeno u skladu s pravilima Modelarske lige Hrvatske zajednice tehničke kulture i Hrvatskog saveza pedagoga tehničke kulture u školskoj godini 2012./2013.

Svi sudionici završnog natjecanja Modelarske lige:

OSNOVNA ŠKOLA MEJAŠI

EKIPA 1 Petar Krivić