ODRŽANO 1. KOLO MODELARSKE LIGE

Autor: Tome Kovačević, 24. 12. 2015.

Dana 15.12.2015. g. održano je prvo kolo Modelarske lige u osnovnoj školi „Žrnovnica“. Na natjecanju je sudjelovalo 17 ekipa odnosno 34 učenika što je dosad najveći broj ekipa splitsko-dalmatinske županije na ovakvom natjecanju. Iz naše škole na natjecanju Modelarske lige sudjelovalo je najviše čak deset učenika.

Osnovna škola „Žrnovnica“ kao domaćin natjecanja te mentor Jozo Pivac, prof. pobrinuli su se za organizaciju održane lige te da natjecanje prođe u ugodnoj i radnoj atmosferi.
Učenici su izrađivali božićne jaslice od drva te s obzirom na blagdanske dane i raspoloženje mogli su ponijeti doma i u svoje škole jaslice da upotpune božićna drvca.