> O školi  > Natjecanja

DRŽAVNO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE

Autor: Tome Kovačević, 4. 4. 2019. 13:28

Toni Džalo ostvario sjajno 4. mjesto u kategoriji - Elektrotehnika na državnom natjecanju iz Tehničke kulture.

Od 25. do 28. ožujka 2019. godine Toni Džalo je sudjelovao na 61. natjecanju mladih tehničara 2018./2019 u Poreču za učenike osnovnih škola.  Škola domaćin natjecanja je OŠ Vladimira Nazora iz Vrsara. Ove godine na natjecanju je sudjelovalo više od 6500 učenika viših razreda osnovnih škola iz cijele Hrvatske (školska/klupska razina).

Čestitke učeniku!!

23. GRADSKO NATJECANJE MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

Autor: Tome Kovačević, 12. 3. 2019. 13:52

9. ožujka 2019. godine održalo se natjecanje za osnovne i srednje škole u OŠ Visoka. Učenici koji su predstavili našu školu su Lucija Barić, Mia Milković, Marin Mlinar, Luka Čubrilo, Josip Kegalj i Marin Družić. Natjecanje se sastoji od pismenog dijela i praktičnog dijela pružanje prve pomoći unesrećenima. Natjecala se 21 škola. Naši učenici su osvojili šesto mjesto. Učenici su pokazali veliki entuzijazam i timski rad u pružanju prve pomoći te su stekla nova znanja koja im mogu pomoći u daljnjem školovanju i odrastanju.

Dijana Mihanović

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE

Autor: Tome Kovačević, 10. 3. 2019. 23:41

Sedam učenika naše škole sudjelovalo je na županijskom natjecanju iz Tehničke kulture održanom u petak, 1. ožujka 2019., u OŠ Kman Kocunar.

Toni Džalo u kategoriji „Elektrotehnika“ je ostvario prvo mjesto i pozvan je na Državno natjecanje koje će se ove godine održati u Poreču od 25. do 28. ožujka 2019.

Ostali sudionici su također postigli zapažene rezultate.

• U kategoriji „Robotsko spašavanje žrtve“ sudjelovali su Jakov Zovko (4. mjesto) i David Rezić  (6. mjesto).
  • Tomislav Mustapić u kategoriji „Radiokomunikacije “ – ostvareno 4. mjesto
  • Viktorija Vidović u kategoriji „Fotografija“ – ostvareno 7. mjesto
  • Klara Ujević u kategoriji „Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina“ – ostvareno 8. mjesto
  • Marjan Buljubašić u kategoriji „Graditeljstvo“ – osvojeno 38. mjesto.

Čestitamo!

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr