Osnovna škola Mejaši

> O školi  > Natjecanja

PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA U ODBOJCI za učenike 5. i 6. razreda

Autor: Mario Jelavić-Mitrović, Tome Kovačević, 11. 4. 2019.

Na prvenstvu OŠ u odbojci za učenike 5. i 6. razreda ekipa OŠ "Mejaši" zauzela je 1.mjesto! Prvenstvo za učenike je održano 25. ožujka 2019. u dvorani OŠ "Kman-Kocunar". Pobjedom na prvenstvu naši su odbojkaši stekli pravo nastupa na Županijskom natjecanju!

Čestitamo i sretno na Županijskom natjecanju!!

Pod [više] pročitajte koji učenici su nas predstavljali, koje rezultate ostvarili te pogledajte slike s prvenstva.

U polufinalu je naša ekipa igrala protiv OŠ "Marjan" i pobjedila rezultatom 2:0 (25:11, 25:15).

U finalu smo igrali protiv domaćina OŠ "Kman-Kocunar"! U pravoj sportskoj "drami" naši učenici su uzeli titulu! Nakon gubitka prvog seta naša ekipa je "zbila" redove te je u "dramatičnom" 3.setu uspjela izvojevati pobjedu! OŠ "Mejaši" – OŠ "Kman-Kocunar" 2:1 (18:25, 25:23, 24:22).

Sjednica UV-a

održana je u srijedu, 28. veljače 2024., s početkom u 19:30 sati u maloj dvorani.