BROŠURA ZA RODITELJE -,,Intervju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tome Kovačević, 11. 2. 2018.

U listopadu 2017. godine, u organizaciji Ureda za suzbijanje zlouporabe droga održanje godišnji sastanak Radne skupine za Sustav ranog upozoravanja u slučaju pojave novih psihoaktivnih tvari u Republici Hrvatskoj . Zadaća Radne skupine je savjetovanje Ureda o provedbi opće strategije Nacionalnog informacijskog sustava za droge, metodama prikupljanja i analize podataka, komunikacijskoj strategiji i  aktualnim temama i trendovima koji se pojavljuju na području novih psihoaktivnih tvari, predlaganje aktivnosti i mjera te sudjelovanje u izradi radnih dokumenata i stručne literature. Na  sastanku je sa članovima spomenute Radne skupine usuglašena konačna verzija brošure ,,Interuju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati" koju su nam u elektronskom obliku dostavili iz Agencije za odgoj i obrazovanje, a možete je predignuti ovdje.