"VRIDNE RUKE OBALE, ZAGORE I ŠKOJA"

Autor: Josipa Banić, 23. 5. 2011.

19. svibnja 2011. na ovoj manifestaciji sudjelovala je i naša učenička zadruga „Lavanda“ koja  je predstavila svoje proizvode.

Grad Trogir je i ove godine organizirao manifestaciju "Vridne ruke obale, Zagore i škoja" koja se održala od 19. - 21. svibnja na trogirskoj rivi. Na ovoj manifestaciji sajamsko - izložbeno - edukativnog karaktera predstavli su se izvođači tradicionalnih obrta, folklorne skupine, klape i ovu godinu po prvi put i školske učeničke zadruge s područja Dalmacije.