DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI - OBAVIJEST

Autor: Josipa Banić, 18. 6. 2021.

Grad Split je u Proračunu za 2021. godinu osigurao sredstva za nabavku drugih obrazovanih materijala (DOM) za sve učenike osnovnih škola u Splitu.

Drugi obrazovni materijali (DOM) uključuju sljedeća nastavna sredstva: radne bilježnice, zbirke zadataka, kutije za tehnički odgoj i  atlase, osim likovnih mapa koje plaćaju roditelji.

Škola će do početka nove školske godine 2021./2022.nabaviti druge obrazovne materijale za sve upisane učenike. Nabavljeni drugi obrazovni materijali su vlasništvo Škole i ona ih daje na uporabu učenicima.

Preuzimanje drugih obrazovnih materijala obavljat će se u školi prvog dana nastave (šk. god. 2021./2022.).