PREDAVANJA ZA RODITELJE "ZA LAKE ŠKOLSKE KORAKE"

Autor: Josipa Banić, 3. 11. 2021.

Služba za školsku i adolescentnu medicinu NZJZ SDŽ već dugi niz godina provodi edukaciju roditelja djece prvog razreda osnovne škole kako bi pomogli roditeljima u prepoznavanju  specifičnosti ovog životnog razdoblja i stvaranju povoljnih uvjeta za najbolji razvoj djetetovih potencijala. Projekt se uspješno provodi uz potporu Grada Splita.

Kako je zbog epidemioloških uvjeta otežana organizacija navedenih predavanja namijenjenih roditeljima učenika prvog razreda osnovne škole predavanja će se održavati on line.

Predavanjima se može pritupiti putem poveznice:https://zoom.us/j/4574010438pwd=bmE4cDFHZHdRYmVCMmhkVzdhcjBOdz09

U nastavku vijesti možete pronaći popis predavanja koja će se održavati tijekom studenog 2021.