BETLEHEMSKO SVIJETLO MIRA

Autor: Jadranka Sočo, Tome Kovačević, 21. 12. 2021.

U gradu u kojem se rodio Spasitelj, čije rođenje uskoro slavimo, već se nekoliko godina pali svjetlo mira koje se širi po svijetu. Zanimljivo je da jedna svijeća prenesena na drugu pa tako redom može cijeli svijet obasjati.

Betlehemsko svijetlo mira, upaljeno u štalici, preneseno je i do nas. Radosno smo dočekali svijetlo mira vjerujući u Isusove riječi: "Ja sam svijetlo svijeta"....i mir vam donosim."..

Onaj koji ide za Isusom ne može nego biti glasnik mira i donositelj svijetla. Neka nam uistinu bude mir i svjetlo u srcima i danima u kojima iščekujemo rođenje Kralja Mira.

Ukoliko želite ponesite i u svoje domove Betlehemsko svijetlo mira. Neka unese mir i svijetlo u sve Vaše domove.