OBAVIJEST O NADOGRADNJI TABLETA FOXCONN 8788_7

Autor: Marija Burmaz, 23. 12. 2021.

Dragi učenici, u periodu od 13. prosinca do 24. prosinca 2021. godine na vaše tablete biti će poslana obavijest o nadogradnji Foxconn 8788_7 tableta (“stari“ tableti bez tipkovnice). Obavijest će se pojaviti na svakom Foxconn 8788_7 tabletu spojenom na mrežu u navedenom periodu te je potrebno potvrditi nadogradnju. Istu je moguće i odgoditi, najkasnije do 27. prosinca 2021. godine. Od 27. prosinca će se nadogradnja automatski instalirati na sve Foxconn 8788_7 tablete spojene na mrežu, bez mogućnosti odgode.

Ukoliko imajte važne podatke na tabletima, za iste naprave sigurnosnu kopiju (backup) kako ne bi došlo do gubitka podataka. Pod [više] preuzmite dokument za nadogradnju tableta korak po korak.

Nakon nadogradnje trebate slijediti upute u prilogu kako biste ponovno mogli koristiti vaše uređaje. U točki 11 ovih uputa stoji da postavite lozinke uređaja pa postavite lozinke iste koje su vam i bile kad ste dobili uređaje na korištenje.