U ŠKOLSKE KLUPE OD UTORKA

Autor: Tome Kovačević, 12. 2. 2012.

Obavještavaju se roditelji i učenici da će se od utorka, 14. veljače 2012.godine redovno odvijati nastava. Jutarnja (B smjena) će započeti u 8 sati, a poslijepodnevna (A smjena) u 13 sati i cijela nastava će završiti do 18 sati kako se djeca ne bi po mraku vraćala kući. O načinu organizacije nastave  15.veljače 2012.godine i naredne dane sva djeca će biti obaviještena u utorak u školi, obavijest će biti na oglasnoj ploči kao i na web stranici škole.

Učenici će iz sigurnosnih razloga za vrijeme velikog odmora boraviti u školi, zbog čega se pozivaju roditelji da im kod kuće pripreme marende. Djeci koja i inače primaju marendu u školi, ona će biti osigurana.

Dogradonačelnica Visković pozvala je roditelje da sa svojom djecom, pogotovo učenicima nižih razreda osnovne škole,  tijekom nedjelje i ponedjeljka prođu put do škole i pokažu im kako se sigurno kretati. Izuzetno je važno da pokažu djeci kako sigurno doći do glavnih prilaza i ulaza u školu.

Ukoliko roditelji smatraju  da put do škole za njihovo dijete nije siguran neka ne šalju dijete u školu ni u utorak, a po potrebi ni naredne dane. Ravnatelji i razrednici imat će razumijevanja za to kao i u slučaju da dijete zakasni na nastavu. Važno je dijete upozoriti da ne trči prema školi čak ni u slučaju ako vidi da će zakasniti na nastavu.
Mole se roditelji da, ukoliko primijete neke površine koje treba očistiti, to  dojave na telefon operativnog dežurstva 310-206 i 310-059,  ili na mail  stozerzis@split.hr

Izvor: http://www.split.hr/