BESPLATNI OBROCI ZA SVE UČENIKE

Autor: Josipa Banić, 7. 1. 2023.

Poštovani roditelji,

Odlukom Vlade Republike Hrvatske, od 9.siječnja 2023.godine, učenici će u školi dobivati obrok u iznosu od 1,33 eura(10,00 kn) po nastavnom danu.

Vanjski dobavljač dostavljat će obroke u školu, a obroci će učenicima biti podijeljeni prije velikog odmora.

Zbog osiguravanja količine i plaćanja, molimo vas da u vremenu koje dolazi obavještavate razrednike ukoliko je dijete bolesno ili znate da opravdano neće biti u školi kako se ne bi naručivala hrana za učenike koji su odsutni.

Sve daljnje obavijesti dobit ćete putem naše web stranice ili od učitelja koji su razrednici.