ZLATNI ODBOJKAŠI

Autor: Mario Jelavić-Mitrović, Lidija Brkan, 17. 2. 2023.

Na Prvenstvu osnovnih škola grada Splita u odbojci za učenike, održanom od 14. do 28. siječnja 2023. u SC „Poljud“, naši si odbojkaši osvojili prvo mjesto te tako stekli pravo nastupa na županijskom natjecanju u odbojci.

Čestitamo!!!

Rezultati:

Ekipe

Rezultat

Polufinale

OŠ Mejaši – OŠ Trstenik

2 : 0

Finale

OŠ Mejaši – OŠ Mertojak

2 : 0

Ekipa OŠ Mejaši nastupila je u sastavu: Lovre Zec (8.b), Dominik Brajnov (8.b), Josip Šarić (8.b), Luka Milina (8.d), Roko Lišnjić (7.e), Duje Mišetić (7.c), Ivan Pirić (8.b), Mirko Čatipović (8.e), Niko Goreta (8.b) i Vjeko Prvan (8.c). Voditelji: Mario Jelavić – Mitrović, prof. i Ante Jurić, prof.