PROVEDBA NACIONALNIH ISPITA ZA UČENIKE ČETVRTIH RAZREDA

Autor: Lidija Brkan, 3. 3. 2023.

U našoj se Školi 6., 8. i 10. ožujka 2023. provode Nacionalni ispiti za sve učenike četvrtih razreda.
U te će dane učenici razredne nastave imati posebnu organizaciju rada. Za učenike predmetne nastave, nastava će se održavati prema uobičajenom rasporedu.

Pod [više] pročitajte detaljnije o organizaciji rada te preuzmite raspored polazaka kombija za tjedan od 6. do 10. ožujka 2023.

6. ožujka 2023. – Nacionalni ispit iz Hrvatskoga jezika

Prvi, drugi, treći razredi i posebna skupina idu na terensku nastavu.

Učenici četvrtih razreda toga dana pišu samo nacionalne ispite (od 9:00 do 12:30 s pauzom) te  u školu trebaju doći u 8:30 sati.

Prijevoz kombijem bit će organiziran samo za učenike četvrtih na i s nacionalnih ispita.

8. i 10. ožujka 2023. – Nacionalni ispiti iz Matematike i Prirode i društva

Svi učenici četvrtih razreda (učenici i A i B smjene), u školu dolaze ujutro na prvi školski sat u 7:30 sati. Imat će jedan školski sat prema rasporedu sati, nakon čega će biti veliki odmor.

U 8:30 sati, učenici će ući u svoje ispitne prostorije te u 9: sati započeti s pisanjem nacionalnih ispita. Nakon završetka pisanja, učenici će ići kućama.

Učenici od prvog do trećeg razreda i posebna skupina u srijedu i petak će imati posebno organiziranu nastavu:

SMJENA A (2.a, 2.e, 3.a, 3.d, 3.e)  – nastava će biti organizirana po rasporedu zvonjenja međusmjene i započet će u 10:40 sati.

SMJENA B (2.b, 2.c, 3.b, 3.c) – nastava će biti organizirana po redovitom rasporedu poslijepodnevne smjene i započet će u 14:55 sati.

Razredi koji nastavu pohađaju u međusmjeni bit će podijeljeni u smjenu A i B.

1.b, 2.d i posebna skupina nastavu će imati sa smjenom A (trebaju doći u međusmjenu  - u 10:40 sati).

1.a, 1.c i 1.d nastavu će imati sa smjenom B (u školu će doći poslijepodne – u 14:55 sati).

Priloženi dokumenti:
Kombi_-_6.-10.3.2023..xlsx (17.24 KB)