DJECA MEJAŠA ZA DJECU MAESTRALA

Autor: Jadranka Sočo, Tome Kovačević, Ana-Mari Marčić, 21. 6. 2023.

Polaznici projekta Škola dobrih djela organizirali su akciju "Za slatki završetak školske godine - djeca Mejaša za djecu Maestrala."

Razmišljali smo kako i što raditi kako bi prikupili sredstva kojima bi razveselili štićenike Dječjeg doma Maestral. Odlučili smo učenicima škole ponuditi narukvice koje ćemo sami izraditi i za njih prikupiti novčane donacije. Naknadno smo akciju proširili te smo u atriju škole prikupljali slatke zalogajčiće od učenika razredne nastave, a od prikupljenih novčanih donacija (ukupno 165€) kupili smo razne setove i društvene igre, lutkice, slagalice, lopte, plastelin, pribor za crtanje i još puno toga.

Punih kutija, s osmjehom na licu i ponosom u srcu, 19.6. posjetili smo Dječji dom Maestral. Susret je protekao radosno, a djeca su se u času povezala i organizirala za igre graničara i nogometa u dvorištu Doma.

Zahvaljujemo svoj djeci, roditeljima, učiteljicama i svim dobročiniteljima koji su se rado odazvali  ovoj plemenitoj akciji.