ADVENTSKI KONCERT ZBOROVA U ŽUPI SV. ROKA ISPOVJEDNIKA U SPLITU

Autor: Antonela Burić, Lidija Brkan, 23. 12. 2023.

Dana 9. prosinca 2023. godine s početkom u 18:45 sati održan je koncert zborova u crkvi Župe svetog Roka Ispovjednika - Manuš. Tom su prilikom nastupili zborovi: „Do-re-mi“ - zbor mlađeg uzrasta Glazbene škole Josipa Hatzea, Zbor osnovne škole Mejaši, Djevojački zbor V. gimnazije „Vladimir Nazor“ i Mješoviti zbor IV. gimnazije „Marko Marulić“.

Pred prepunom crkvom zbor Osnovne škole Mejaši i njihova učiteljica glazbene kulture Antonela Burić izveli su tri skladbe. Za njihovo srčano pjevanje nagrađeni su velikim i dugim pljeskom. Koncertu je nazočila i ravnateljica škole Josipa Banić.

Našim zborašima ovo je bio prvi koncert u probranom društvu. Želimo im još mnogo raspjevanih godina i koncerata.