RAZMJENA UDŽBENIKA I POMOĆ OBITELJIMA LOŠIJEG IMOVNOG STANJA

Autor: Tome Kovačević, 18. 6. 2012.

U želji da pomognemo našim učenicima i njihovim roditeljima u nabavci udžbenika za školsku godinu 2012./13., i ove godine organizirat ćemo razmjenu udžbenika između učenika škole.

• Učenici koji žele razmijeniti udžbenike moći će to obaviti dana 27. lipnja 2012. godine (srijeda) u vremenu od 9 – 12 sati u prostoru Škole.
  • Učenici koji žele donirati svoje udžbenike, mogu ih donijeti u knjižnicu Škole.

Grad Split će i u školskoj 2012./13. godini pomoći obiteljima lošijeg imovnog stanja putem novčanog bona.

Razmjena udžbenika, na razini Grada, planirana je od 27. – 29. kolovoza 2012. godine u vremenu od 18 – 20.30 sati u prostoru ribarnice.

Potvrde o pohađanju nastave u idućoj školskoj godini (uvjerenje da je dijete učenik naše Škole) izdavat će se od 18. lipnja – 06. srpnja u vremenu od 8 – 12 sati u tajništvu Škole.

Grad Split osigurao je u svom Proračunu sredstva za pokriće dijela troškova nabavke odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava za učenike osnovnih škola. Tko ostvaruje pravo na novčani bon u školskoj godini 2012./2013. pročitajte u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Pravo_na_novcani_bon.doc (29.00 KB)