PODJELA SVJEDODŽBI OSMAŠIMA

Autor: Valerija Bašić, Tome Kovačević, 30. 6. 2012.

U četvrtak 28. lipnja u atriju naše Škole održana je svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Kratkim prigodnim programom koji su sami osmislili učenici osmih razreda pozdravili su se od svoje osnovne Škole, zajedničkog školovanja i svojih nastavnika. 8.a učinio je to prigodnim govorom i pjesmom koju su napisali, 8.b kratkim prisjećanjem proteklih osam godina riječju i slikom (prezentacijom njihovih zajedničkih fotografija uz glazbenu pratnju na mandolini), a 8.c vrapcima koje su pripremili za sve svoje nastavnike.

Nakon što su razrednici Mladen Vrkić, Adela Buljac i Ante Vuletin učenicima podijelili svjedodžbe, osmašima se obratila ravnateljica Mirjana Jerčić s željama za uspješan nastavak školovanja, sretnu budućnost i nadom da će Osnovnu školu Mejaši, uvijek doživljavati kao svoju. Nagrađenim učenicima uručene su njihove nagrade i priznanja. Program je svojim pozdravom, osmašima završio župnik don Anđelko Dukić.

Tijekom programa neki su nas trenuci malo rastužili zbog rastanka, a neki nas od srca nasmijali. Pozdravljamo još jednom učenike 8.a, 8.b i 8.c i želimo im puno uspjeha i zadovoljstava u budućnosti koja od sada za svakoga od njih predstavlja  nešto drugo.

Više slika pogledajte u foto-galeriji.