Izabrana agencija za organizaciju ekskurzije

Autor: Gordan Lovrić, 3. 12. 2007.

Povjerenstvo za odabir agencije koja će organizirati ekskurziju učenika osmih razreda izvršilo je izbor.

Na sastanku održanom 3. 12. 2007. godine u 19:30 sati na kojem je izvršena analiza pristiglih ponuda Povjerenstvo za odabir agencije koja će organizirati ekskurziju učenika osmih razreda izvršilo je izbor agencije Magellan kao najpovoljnije.

Zaključeno je da se na idući sastanak Povjerenstva koji će se održati u petak 7. 12. 2007. godine u 19:30 sati pozove predstavnik agencije koji će detaljnije iznijeti program eksurzije i odgovoriti na neka otvorena pitanja.

Nakon što se definiraju svi detalji Povjerenstvo će konaćno potvrditi izbor agencije. Tada slijedi zajednički roditeljski sastanak roditelja svih osmih razreda na kojem će se se predstaviti agencija i izabrani program.

U želji da se što bolje pripremimo za sastanak s predstavnikom izabrane agencije molim vas da svojim komentarima, pitanjima ili prijedlozima sudjelujete u tome.
Komentare možete pisati na forumu ili na e-mail.

Izdvajam neke dijelove iz ponude agencije Magellan:

Plaćanje u gotovini, te u ratama do 31. 5. i od 13. 9. 2008.:

Broj učenika 61 - 66 67 - 70
Cijena 1650 kn 1650 kn

Klakulacija je rađena na bazi 2 autobusa.
U cijenu je uključeno:
  • prijevoz turističkim autobusom na sve destinacije po programu
  • pratitelj putovanja
  • stručno vodstvo: Rovinj, Pula, NP Brijuni, Jama Baredine, Solana u Ninu, izložba "Zlato i srebro Zadra", Kula Nehaj u Senju
  • putno zdravstveno osiguranje učenika i nastavnika od posljedica nesretnog slučaja
  • smještaj u hotelu na bazi 4 polupansiona u Istri - Rabac/Rovinj (4 večere i 4 doručka u hotelu)
  • 4 ručka izvan hotela: u Fažani, poreču, na seoskom gospodarstvu, te u Senju
  • ulaznice za NP Brijuni, Arena u Puli, izložba "Zlato i srebro Zadra", solanu u Ninu, trajektna karta Žigljan - Prizna, Jamu Baredine, kulu Nehaj u Senju, Akvarij u Rovinju
  • organizaciju putovanja
  • jamčevinu za turističke paket aranžmane i PDV
Stručno vodstvo je uključeno u cijenu aranžmana. Ukupan iznos je 900 kn, te ukoliko iste ne uzimamo cijena se smanjuje za 15 kn po učeniku. Pratitelj putovanja smije prema zakonu o stručnim vodičima pričati samo unutar autobusa.

U cijenu nije uključeno:
  • skretanje s rute
  • ulaznice u disco
  • osobni troškovi
Plaćanje u ratama prema dogovoru. Na traženje OŠ "Mejaši" minimalno 6 rata, a ukoliko je potrebno više rata nekom od roditelja direktno se dogovara s agencijom.

Mogućnost nadoplate:
  • vožnja Limskim kanalom u jednom smjeru 50 kn,