Vraćanje i razmjena udžbenika

Autor: Gordan Lovrić, 17. 6. 2010.

Roditelji učenika koji su u školskoj godini 2009./10. ostvarili pravo na besplatne udžbenike dužni su udžbenike vratiti u školu zadnji dan nastave u petak 18. lipnja o.g.

Molimo roditelje čijoj djeci udžbenici nisu potrebni da ih donesu u školu također dana 18. lipnja (petak) kako bi svojom donacijom pomogli u osiguranju udžbenika drugoj djeci naše škole.

Škola će organizirati razmjenu udžbenika za narednu školsku godinu.

OBAVIJEST RODITELJIMA

Roditelji učenika primatelji dječjeg doplatka koji su u školskoj godini 2009./10. ostvarili pravo na besplatne udžbenike putem novčanog bona od strane Grada Splita dužni su udžbenike vratiti u školu zadnji dan nastave u petak 18. lipnja o.g.

Škola će organizirati razmjenu udžbenika za narednu školsku godinu i to prema sljedećem rasporedu:

Dana 01. srpnja u vremenu od 8-12 sati provest će se razmjena udžbenika za učenike primatelje prve kategorije dječjeg doplatka što roditelji dokazuju predočenjem Rješenja o priznavanju prava na doplatak za djecu za 2010. godinu (I. kategorija).

Dana 02. srpnja u vremenu od 8-11 sati provest će se razmjena udžbenika za učenike primatelje druge kategorije dječjeg doplatka što roditelji dokazuju predočenjem Rješenja o priznavanju prava na doplatak za djecu za 2010. godinu (II. kategorija).

Dana 02. srpnja u vremenu od 11-13 sati provest će se razmjena udžbenika za učenike primatelje treće kategorije dječjeg doplatka što dokazuju predočenjem Rješenjem o priznavanju prava na doplatak za djecu za 2010. godinu (III. Kategorija).

Dana 06. srpnja u vremenu od 8-12 sati provest će se razmjena preostalih udžbenika za sve učenike naše kao i ostalih škola na području grada Splita.

Nadalje, obavještavaju se roditelji čije dijete je primatelj dječjeg doplatka (bez obzira na kategoriju) da će se s razmjenom udžbenika vršiti podjela novčanih bonova za kupnju preostalih potrebnih odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava odabranih od strane stručnih aktiva u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj.

Učenici primatelji dječjeg doplatka koji polaze I., II., III.i IV. razred ostvaruju pravo na novčani bon od strane Grada Splita za pokriće dijela troškova nabavke odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava u iznosu od 200,00 kuna.

Učenici primatelji dječjeg doplatka koji polaze V., VI., VII., i VIII. razred ostvaruju pravo na novčani bon od strane Grada Splita za pokriće dijela troškova nabavke odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava u iznosu od 300,00 kuna.

Ravnateljica škole:
Mirjana Jerčić

Priloženi dokumenti:
OBAVIJEST RODITELJIMA-UDŽBENICI.pdf (17.03 KB)