> Eko škola

MI JEDEMO ODGOVORNO" -projekt

Autor: Marita Čaleta, 17. 6. 2017.

U sklopu projekta "Mi jedemo odgovorno"  učenici 1.c  razreda su zajedno sa svojom učiteljicom Katijom Lucić prisustvovalia RADIONICI KUHANJA u Udruzi ZDRAVI GRAD, na kojoj su ih ugostili g. Željko Petrović i njegova supruga Dara.

Oni su nam objašnjavali važnost pravilnog odabira i pravilnog pripremanja hrane.  Naučili smo kako se kuha blitva, mrkva i grašak, kako napraviti jednostavne i zdrave deserte bez šećera

( mufine i puding od prosa), a potom smo iste i degustirali. Bili smo ugodno iznenađeni novim saznanjima o pripremi hrane, ali i novim okusima. Obećali smo ih uskoro opet posjetiti.

Dobar tek!

Osnovna škola "Mejaši" Split / Mejaši 20, HR-21000 Split / www.os-mejasi-st.skole.hr / ured@os-mejasi-st.skole.hr