> O školi  > Natjecanja

PRVACI !

Autor: Mario Jelavić-Mitrović, Lidija Brkan, 11. 12. 2023.

Na natjecanju osnovnih škola grada Splita u košarci za učenike 7. i 8. razreda koje je održano u dvorani OŠ Trstenik od 4. do 9. studenoga 2023., naša ekipa zauzela je prvo mjesto.  Ostvarenim rezultatom, naša ekipa stekla je pravo nastupa na županijskom Natjecanju u košarci.                                                                                  Velike čestitke!

Ekipa OŠ Mejaši, nastupila je u sljedećem sastavu: Duje Mišetić (c), (8.c), Tonći Ratković (8.c), Emanuel Miljanić (7.a), Ivano Stanić (7.c), Ante Zekić (6.b), Lovre Tomaš (8.c), Stipe Perčić (8.f), Nino Pijuk (8.f), Gabriel Biuk (8.d) i Josip Buljubašić (8.a).

Voditelj: Mario Jelavić – Mitrović, prof.

Rezultati:

Ekipe