> O školi  > Natjecanja

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Autor: Ivana Burić, Lidija Brkan, 2. 3. 2024.

Svake školske godine Natjecanje iz engleskog jezika privuče veliki broj učenika. Školska razina Natjecanja provela se i ove školske godine, i to u petak, 12. siječnja. Učenici sedmih i osmih razreda testirali su svoje znanje u različitim vještinama čitanja s razumijevanjem i uporabe engleskog jezika. Učenici su spremno pokazali svoje znanje i iščekivali rezultate i prag prolaska na sljedeću razinu. Visoki prag koji je postavljen zbog sveokupnog uspjeha svih učenika koji su pristupili rezultirao je prolaskom dvoje učenika osmoga razreda na višu razinu natjecanja; učenice Tonke Pavičić (mentorica Katarina Boko) te učenika Nike Barića (mentorica Ivana Burić). Županijska razina Natjecanja održana je 13. veljače u Osnovnoj školi Sućidar.

Natjecanje je otvoreno prigodnim programom učenika Osnovne škole Sućidar te su učenici upućeni u svoje učionice u kojima su znanje iskazali na zadatcima slušanja i čitanja s razumijevanjem te uporabe jezika. Okrijepljeni tradicionalim sokom i sendvičem sačekali su objavu točnih rješenja te naknadne privremene ljestvice. Znanje učenika rezultiralo je visokim položajem na privremenoj ljestvici te sada, sa svojim mentorima, željno iščekuju popis učenika na državnu razinu Natjecanja. Želimo im svu sreću!