> O školi  > Natjecanja

RUKOMETAŠICE NAŠE ŠKOLE NAJBOLJE U SPLITU!

Autor: Lidija Brkan, Ante Jurić, Mario Jelavić-Mitrović, 16. 3. 2024.

U ovogodišnjem gradskom školskom rukometnom natjecanju sudjelovalo je nekoliko ekipa, a najboljom se pokalaza naša „zlatna klapa“. Konkurenciju su sačinjavale osnovne škole sa područja Splita i to Visoka, Lučac, Strožanac, Ravne Njive te Mejaši. Natjecanje se održavalo u školskoj dvorani OŠ Mejaši. Treće mjesto osvojila je škola Lučac pobjedivši konkurentice iz Strožanca. U finalu se naša škola sastala sa djevojčicama iz OŠ Visoka te smo pobjedili rezultatom 14:8.

Valja istaknuti da su među najboljima u finalu bile Lara Bošnjak i Ena Jelavić.

Sastav: kapetanica Ana Rajčić (8.A), Lana Pavlović (6.B), Karmen Svaguša (7.E), Katarina Tokić (7.A), Antea Polić (7.D), Monika Prodan (8.B), Ena Jelavić (6.B), Ema Hrgović (6.D), Nika Kalinić (6.B), Patricija Neveščanin (6.C), Vana Mastelić (6.D), Lara Bošnjak (7.B) te dobri duh naše svlačionice Mihaela Maršić (7.E). S klupe su učenice bodrili učitelji Mario Jelavić-Mitrović i Ante Jurić.

Napomenimo da su se u konkurenciji za dječake natjecali učenici naše škole predvođeni kapetanom Dujom Mišetićem (8.C) , ali su ispali u grupnoj fazi natjecanja.