> O školi  > Natjecanja

IDEMO U VINKOVCE!

Autor: Mario Jelavić-Mitrović, Lidija Brkan, 23. 3. 2024.

Na Ekipnom prvenstvu u atletici  za učenike petih i šestih razreda osnovne škole grada Splita i Županije održanom 19. ožujka 2024. na stadionu „Park mladeži“ naša ekipa zauzela je prvo mjesto i tako stekla pravo nastupa na Državnom natjecanju koje će se održati  od 4. do 6. lipnja 2024. u Vinkovcima.

Velike čestitke!!!

Naša ekipa nastupila je u sljedećem sastavu: Anthony Tukić – 6.a (100 m i štafeta 4 x 100 m), Ivan Burić – 6.a (200 m i štafeta 4 x 100 m), Josip Škaričić – 6.b (skok u vis), Filip Budimir – 6.a (skok u dalj i štafeta 4 x 100 m), Lovre Gudić – 6.b (štafeta 4 x 100 m), Petar Ravlić – 6.a (600 m), Lovre Šerić – 6.a (bacanje vortexa), Petar Jolić – 6. b (bacanje medicinke od 1 kg).

Bravo !!!